Spójrz na szpital ich oczami

zobacz wideo
Skrolluj aby przejść dalej
PL | EN

Każdego roku do szpitala w Centrum Zdrowia Dziecka trafia ponad 250.000 dzieci z całej Polski, wiele z nich mogłoby wcześniej wrócić do domu. Dołącz do nas i pomóż nam stworzyć kompleksowy i innowacyjny system monitoringu w ich domach. Dzięki temu skrócimy pobyt dzieci w szpitalu, lekarze będą mogli na bieżąco monitorować stan ich zdrowia, a rodzice będą spokojni o ich bezpieczeństwo.

Dla dzieci

Każdy Mały Pacjent wychodząc ze szpitala otrzyma zestaw sprzętów diagnostycznych, który pozwoli na bieżąco monitorować stan jego zdrowia w domu. Dzięki temu dzieci mogą szybciej wyjść ze szpitala i nie muszą tak często wracać do niego na kontrole.

Dla rodziców

Przyjazna i intuicyjna aplikacja pozwala rodzicom wprowadzać wyniki domowych badań swoich dzieci. Wszystkie dane trafiają do systemu zdalnej opieki. Dzięki temu rodzice są w stałym kontakcie ze szpitalem i mają pewność, że ich dziecko jest pod stałą opieką lekarza.

Dla lekarzy

Lekarz ma stały dostęp do bieżących informacji na temat stanu zdrowia swoich podopiecznych, co pozwala mu szybko zareagować w sytuacji, kiedy dzieje się coś niepokojącego.

Wesprzyj nasze projekty

Wpłaciliście już
| 31 849 |
PLN

O fundacji

Fundacja K.I.D.S. to Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali - powstała, by zmieniać szpitale w przyjazne szpitale przyszłości. Wprowadza do nich innowacje i nowe technologie. Wiemy, że na proces leczenia ma wpływ wiele czynników. Dlatego w swoich działaniach łączymy różne perspektywy i patrzymy na szpital oczami dzieci, rodziców i tych, którzy walczą o ich zdrowie. Naszym pierwszym projektem jest rewitalizacja Centrum Zdrowia Dziecka, jednego z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Aby przyspieszyć powrót dzieci do domu stworzymy centrum zdalnej opieki wykorzystujące innowacyjne rozwiązania telemedycyny.

Więcej informacji znajdziesz na: www.kids.org.pl

O filmie

Troje bohaterów. Trzy perspektywy. Jeden cel. Nasz innowacyjny interaktywny film stworzony przez Grupę Publicis dla K.I.D.S. pozwala poczuć i lepiej zrozumieć, czego doświadczają mali pacjenci CZD, ich rodzice i lekarze. Trzy różne perspektywy tej samej historii, zamknięte są w równoległe wątki, opowiadane w tym samym czasie. To Ty decydujesz, z czyjej perspektywy będziesz śledzić historię i czy uda nam się uruchomić system zdalnej opieki, który pozwoli pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka szybciej wrócić do domu.

Dołącz do nas i pomóż nam zmieniać szpitale. Na dobre.

PUBLICIS GROUPE

Publicis Groupe jest jednym z największych holdingów reklamowych na świecie i globalnym liderem w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej napędzanych danymi, technologią i kreatywnością, które pozwalają tworzyć indywidualne doświadczenia konsumentów z markami na masową skalę. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1500 ekspertów. Organizacja działa w oparciu o model operacyjny Power of One, którego ideą jest integracja i rozwój kompetencji gwarantujących obecnym i przyszłym klientom Grupy

Publicis Groupe jest jednym z największych holdingów reklamowych na świecie i globalnym liderem w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej napędzanych danymi, technologią i kreatywnością, które pozwalają tworzyć indywidualne doświadczenia konsumentów z markami na masową skalę. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1500 ekspertów. Organizacja działa w oparciu o model operacyjny Power of One, którego ideą jest integracja i rozwój kompetencji gwarantujących obecnym i przyszłym klientom Grupy coraz większą wartość biznesową z realizowanych dla nich zadań. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i światowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative & Content (Saatchi & Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Public Relations (MSL, Publicis Consultants), Commerce (Digitas, &IS), Production (Prodigious) i Data.

coraz większą wartość biznesową z realizowanych dla nich zadań. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i światowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative & Content (Saatchi & Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Public Relations (MSL, Publicis Consultants), Commerce (Digitas, &IS), Production (Prodigious) i Data.